UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA CZYM JEST UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA?

 

Upadłość konsumencka jest to postępowanie sądowe przeznaczone dla osób fizycznych, które są niewypłacalne i nie są w stanie wykonywać swoich zobowiązań pieniężnych.
KTO MOŻE SKORZYSTAĆ?

 

Z możliwości skorzystania z postępowania ma każda osoba fizyczna, która aktualnie nie prowadzi działalności gospodarczej i wobec której w ciągu ostatnich 10 lat sąd nie ogłosił upadłości.
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ?

 

Dłużnik ma możliwość rozpoczęcia nowego życia bez długów. W przypadku ogłoszenia upadłości mogą zostać umorzone wszelkie zobowiązania i wierzytelności dłużnika (poza kilkoma wyjątkami) bez względu na ich charakter oraz wysokość.
CZY POTRZEBNA JEST POMOC KANCELARII?

 

Zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości wiąże się z postępowaniem sądowym, w którym obowiązują procedury i zasady określone w ustawie- prawo upadłościowe oraz w kodeksie postępowania cywilnego. Znajomość przepisów prawa oraz doświadczenie zawodowe są najlepszym wsparciem dla dłużnika oraz jego bliskich.
DLACZEGO NASZA KANCELARIA?

 

Często do sytuacji niewypłacalności dochodzi w skutek okoliczności, za które dłużnicy nie ponoszą winy. Są to sytuacje losowe, tragedie rodzinne bądź długi powstałe w związku z nierzetelnymi kontrahentami lub partnerami biznesowymi. W naszej Kancelarii rozumiemy te sytuacje. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze dla nich rozwiązanie.
ODZYSKAJ SWOJE PIENIĄDZE!

Skontaktuj się z naszą Kancelarią

* pola wymagane

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy odzyskali należne im pieniądze.


Zadzwoń: 791 557 507, 791 556 669 lub wyślij wiadomość: biuro@kpp.com.pl


Kancelaria KPP Sp. z o.o., ul. Młynarska 42, 01-171 Warszawa, NIP: 527-272-25-43